Creeazati cont numai sta,dupa te poti loga si aici petreceti viata ! Va uram o zi buna

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Creeazati cont numai sta,dupa te poti loga si aici petreceti viata ! Va uram o zi buna
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mareste Ratia la Torrent

2 participanți

In jos

Mareste Ratia la Torrent Empty Mareste Ratia la Torrent

Mesaj  [GM]PeGa Mier Iul 28, 2010 2:58 am

Pentru a mari ratia de Upload pe conturile de torenti, Puteti folosi acest program RatioMaster, eu o sa va explic cum folosesc eu acest program fara probleme.

Descarci torentul (xx.torrent) si il pastrezi, apoi descarci fisierul cu uTorent (folositi ce aveti).
Dupa ce sa terminat descarcarea fisierului, inchizi uTorrent si deschizi RatioMaster.exe, poti selecta limba romana, Apoi cu ajutorul butonului Cauta, dai calea la fisierul de torent pastrat adica (xx.torrent).

Mai jos la Optiuni poti trece viteza de upload cere este bine sa fie pana in 4Mb pe secunda (niciodata suma fixa), la download pana in 10Kb/s, ca doar il aveti descarcat.

Acum dati click pe butonul Avansat (sus stanga), asa ca si aici aveti de trecut minimul si maximul pentru upload si download, dar si selectarea clientului cu care ati descarcat, apoi dati start, nu mai modificati nimic.


Sper ca va descurcati si daca nu abuzati sigur veti downloada linistiti. Merge si pe Filelist.

Download Link => www.filebox.ro/download.php?k=yjsqjt5blt1la9e1

[GM]PeGa
Membru
Membru

Mesaje : 32
Data de înscriere : 28/07/2010

Sus In jos

Mareste Ratia la Torrent Empty Re: Mareste Ratia la Torrent

Mesaj  Snike Mier Iul 28, 2010 3:29 pm

T.C. => PT a evita Spam
Snike
Snike
Administrator
Administrator

Mesaje : 85
Data de înscriere : 26/07/2010
Varsta : 28

https://rostrike.catsboard.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum